Civetta 25.01 – 03.02.2019

Włochy – Civetta – Santa Fosca – Casa Alpina

Rodzinne wczasy narciarskie / obóz młodzieżowy

POTWIERDZONE WYJAZDY AUTOKAROWE Z WARSZAWY, WROCŁAWIA, SZCZECINA!

 

Termin: 25.01 – 03.02.2019

 

Cena promocyjna: 1890 PLN/os. dorosła  2090 PLN/os.

 

Położenie i warunki narciarskie:  CIVETTA: region narciarski położony w samym sercu Dolomitów, u podnóża góry Monte Civetta 3220 m n.p.m. Rozciąga się on pomiędzy najwyższym pasmem Dolomitów Marmolada a popularną miejscowością Cortina d’Ampezzo. W skład regionu wchodzą 4 stacje narciarskie: Alleghe, Selvadi Cadore, Palafavera i Zoldo Alto – łącznie do dyspozycji narciarzy jest 25 wyciągów i 90 km tras o różnym stopniu trudności. To prawdziwy raj dla amatorów wyjątkowo pięknych, zapierających dech w piersiach alpejskich widoków, idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Dużą popularnością cieszą się dwie oświetlone trasy (czarna i czerwona) w Zoldo Alto.

 

ZAKWATEROWANIE:
CASA ALPINA – położony w malowniczej miejscowości Santa Fosca, na wysokości 1450 m n.p.m., zaledwie 900 m od najbliższych wyciągów stacji narciarskiej Selva di Cadore. Do centrum miejscowości 300 m (sklep, bary, pizzeria). Ośrodek posiada 50 funkcjonalnie urządzonych pokoi, wszystkie z łazienkami. Do dyspozycji gości: sala restauracyjna, sala telewizyjna, obszerny hall z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, świetlica (stół do ping ponga, piłkarzyki), winda, recepcja,
narciarnia z suszarką do butów oraz parking. Przystanek płatnego skibusa ok. 100 m od ośrodka.

 

Wyżywienie: bogate śniadania w formie bufetu serwowane w hotelowej sali śniadaniowej, oraz smaczne obiadokolacje – 3 daniowe wraz z deserem.

 

CENA ZAWIERA:
* 7 noclegów (pokoje 2/3/4-osobowe z łazienkami)
* wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) (kuchnia międzynarodowa): śniadanie w formie
bufetu; trzydaniowa obiadokolacja, woda w karafkach do obiadokolacji
* korzystanie z hotelowych udogodnień: parking dla samochodów, barek z bezpłatną kawą i
herbatą, Wi-Fi w całym obiekcie, narciarnia i suszarnia do butów, piłkarzyki, tenis stołowy
* opiekę rezydenta podczas pobytu
* ubezpieczenie KL (80 000 PLN), NNW (10 000 PLN) i OC (100 000 PLN)
* składkę TFG (turystyczny fundusz gwarancyjny)
* podatek VAT

 

CENA NIE ZAWIERA:
* opłaty klimatycznej: 3,5 Euro/os. za pobyt (0,5 €/dzień) dla osób od 12 lat
* 6-dniowych karnetów narciarskich CIVETTA

 

Dopłaty:

  • dopłata do pokoju dla singla – 350 PLN/turnus
  • pakiet jazdy z instruktorem i zajęć językowych (dla dzieci i młodzieży) + 60 zł, – za cały pobyt
    dla tej grupy dzieci i młodzieży, 8-18 lat mamy tańszą  OPCJĘ ZAKUPU KARNETÓW NARCIARSKIECH – SKI CIVETTA 6 DNI  122 Euro

 

KARNET CIVETTA 6 DNI:
Cena w Euro – niski sezon
Dorośli 229 €
Junior 160 €
Senior 206 €
Junior: ur. po 30.11.2002, Senior: ur. przed 30.11.1953
dzieci urodzone po 30.11.2010 – skipass gratis w towarzystwie osoby dorosłej

 

Dzieci i młodzież do lat 18 bez rodziców jest zakwaterowana w pokojach 3,4 osobowych i przez cały pobyt  są pod opieką wychowawców i instruktorów zniżka  40 zł/os.

 

Dorośli oraz rodziny z dziećmi pokoje 2, 3, 4- osobowe Zniżki dla rodziny we wspólnym pokoju: za 3 osobę. – 50 zł,  4 os.  – 90 zł       dodatkowe zniżki dla dzieci w wieku do 7 lat.

 

Dla chętnych dorosłych zajęcia doszkalające jazdę na nartach po godz. 13-tej

Dodatkowo (dopłata 60 zł): za zajęcia i opieka na nartach dla dzieci i młodzieży z instruktorami, do godz. 13-tej (dla dzieci z opiekunem) oraz wieczorne zabawy – zajęcia językowe (podczas całego pobytu)

 

WAŻNE INFORMACJE: należy zabrać ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty, ciepłą odzież, sprzęt narciarski oraz odpowiednią kwotę na wydatki własne. ( np.drugie śniadanie na stoku w barze)

 

Wyjazd w piątek, 25 stycznia o godz. 18:00 – zbiórka godz. 17:00 Al. Armii Krajowej 10. W–wa . Stacja SHELL, wjazd od ul. Klaudyny# Rudzkiej – wyjazdy z pozostałych miast do ustalenia

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo podróżnych oraz spełnienie norm obciążenia na oś autokaru wprowadza się następujące ograniczenia: 1 szt. bagażu podstawowego do 15 kg (preferowane miękkie torby tekstylne), 1 para nart lub 1 snowboard w pokrowcach, 1 para butów narciarskich oraz bagaż podręczny 5 kg na 1 osobę. Kierowcy mogą odmówić zapakowania nadmiernego i niestandardowego bagażu (np. dużych waliz lotniczych, zgrzewek z napojami).

 

 

CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? NAPISZ DO NAS!