biuro podróży last minute wycieczki
biuro podróży
szybki kontakt biuro podróży Greland Tour

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Szczecin

SALON SPRZEDAŻY:
Aleja Wojska Polskiego 14
70-471 Szczecin

tel.     (91) 434-51-35
tel. kom 881 345 135

tel/fax (91) 434-51-35
biuro@grelandtour.com.pl

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Słupsk

ul. Tuwima 12
(obok drogerii Rossmann)
76-200 Słupsk

tel. (59) 840-19-99
fax (59) 840-19-99
slupsk@grelandtour.com.pl


Ubezpieczenia podróżne – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do formy podróży? Mieszkańcy Szczecina powinni to wiedzieć!


Jeśli wybierasz się w podróż po Polsce – przeczytaj to koniecznie!

Prawie każdy z nas posiada rodzinę w Polsce nie koniecznie w naszym zamieszkałym mieście, tak samo jak wielu z nas odczuwa chęć poznania Polskich zabytków. Wiąże się to z podróżą na terenie kraju, podczas której warto być ubezpieczonym, aby móc skupić się na głównym celu podróży. Ubezpieczenia podróżne związane z podróżą po Polsce obejmują ubezpieczenie na cały czas wyjazdu lub pobytu u rodziny, wypłatę świadczenia w razie trwałego uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia czy śmierci w skutek nieszczęśliwego wypadku. Istnieje możliwość rozszerzenia podstawowego zakresu ochrony o szeroką gamę świadczeń dodatkowych (np. zwiększenie kwot ubezpieczenia w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu, inwalidztwa, trwałej niezdolności do pracy zarobkowej, czy też rozszerzenia zakresu o zdarzenia powstałe w wyniku amatorskiego lub profesjonalnego uprawiania sportu). Ubezpieczenie takie może również uwzględniać pokrycie kosztów leczenia, operacji plastycznej, przekwalifikowania zawodowego spowodowanego całkowitą niezdolnością do pracy w zawodzie oraz koszty rehabilitacji. Warto jest się ubezpieczyć dlatego, że nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w trakcie podróży, a nawet podczas odwiedzin naszych najbliższych.


Ubezpieczenia na podróże zagraniczne – stały punkt podczas planowania zagranicznych wojaży.

Każdemu z nas marzy się wyjechać z bliską osobą na wakacje za granicę. Bywa tak, że ktoś ma w sobie duszę turysty i po prostu chce zwiedzić jak najwięcej świata. Przykładowo mieszkańcy Szczecina bardzo często wybierają się do Berlina a także do innych miejscowości w niedalekiej odległości od granic polski, po niemieckiej stronie, gdyż są one obecnie zarówno łatwo dostępne jak i oferują wiele ciekawych propozycji kulturalnych i rozrywkowych (zabytki, festiwale, parki rozrywki, muzea, ogrody itp.). Nawet na bardzo krótki wyjazd warto zakupić ubezpieczenie podróżne działające poza granicami naszego kraju. Ubezpieczenia zagraniczne obejmują m.in. koszty leczenia poza granicą państwa, ochronę bagażu, odpowiedzialność cywilną za ewentualne szkody wyrządzone osobom trzecim. W zależności od charakteru wyjazdu można powiększyć zakres ubezpieczeń o ryzyko np. wyczynowego lub zawodowego uprawiania sportu, występowanie chorób przewlekłych i wad wrodzonych. Takie ubezpieczenie należy wykupić, ponieważ nie wiemy, co może przydarzyć się na drodze każdego z nas. Zakupienie choćby podstawowego ubezpieczenia podróżnego powinno być obowiązkowym punktem każdej zagranicznej wyprawy.


Ubezpieczenie business travel – gdy Twoja podróży związana jest z pracą.

Bardzo wielu Polaków (w tym także osoby pochodzące ze Szczecina) pracuje za granicą, co wiąże się z tym, iż zwykły dojazd do pracy okazuje się podróżą. Dla nich stworzone jest ubezpieczenie business travel, czyli Idealne rozwiązanie dla osób, które podróżują za możliwością zarobku. Ubezpieczenie takie zapewnia trwały komfort, pozwala czuć się całkowicie bezpiecznie niezależnie od miejsca i rodzaju wykonywanej pracy. Ubezpieczenie obejmuje: pokrycie kosztów leczenia zarówno w prywatnych jak i państwowych placówkach medycznych, pokrycie kosztów niegwarantowanych przez Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, organizację i pokrycie kosztów leczenia do bardzo wysokich sum, w przypadku choroby i nieszczęśliwego wypadku organizację i pokrycie kosztów związanych z przewozem z miejsca wypadku do placówki medycznej, powrotu do Polski lub transportu zwłok do Polski. Dodatkowo można uzyskać bardzo szeroki zakres usług Assistance m.in.: kierowca zastępczy, pomoc tłumacza, opieka nad dziećmi, kontynuacja leczenia rozpoczętego za granicą na terenie Polski, bezpłatne przedłużenie ochrony o 24 godz. w sytuacjach nagłych (np. opóźnienie powrotu spowodowane odwołaniem lotu) profesjonalna obsługa telefoniczna w języku polskim przez całą dobę, bezgotówkowa likwidacja szkód za granicą. Dodatkowo w zależności od naszych indywidualnych potrzeb można poszerzyć zakres ubezpieczenia podróżnego o ryzyko: zaostrzenia choroby przewlekłej, wykonywania pracy fizycznej lub pracy o wysokim stopniu ryzyka, amatorskiego uprawiania narciarstwa, snowboardu lub nurkowania przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu wyczynowego lub zawodowego, uprawiania innych sportów ekstremalnych. Warto z takiego ubezpieczenia skorzystać i zapewnić sobie spokojną podróż do pracy.


W Szczecinie jest wiele miejsc, w których możesz zakupić różnego typu ubezpieczenia podróżne. Jednym z nich jest nasze biuro podróży w Szczecinie – sprawdź www.grelandtour.com.pl lub zadzwoń 881 345 135. Serdecznie zapraszamy.


Agencja Kreatywna Ozon strony internetowe www kreacja identyfikacja wizualna logotypy logo lublin warszawa kraków wroclaw poznan