biuro podróży last minute wycieczki
biuro podróży
szybki kontakt biuro podróży Greland Tour

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Szczecin

SALON SPRZEDAŻY:
Aleja Wojska Polskiego 14
70-471 Szczecin

tel.     (91) 434-51-35
tel. kom 881 345 135

tel/fax (91) 434-51-35
biuro@grelandtour.com.pl

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Słupsk

ul. Tuwima 12
(obok drogerii Rossmann)
76-200 Słupsk

tel. (59) 840-19-99
fax (59) 840-19-99
slupsk@grelandtour.com.pl

Nasze oferty

Sklep Greland Tour

Wszystkie oferty dostępne w sprzedaży, których jesteśmy organizatorami znajdą Państwo w Naszym Sklepie - wystarczy nacisnąć. Więcej ofert znajdą Państwo w banerach na stronie głównej.

Niektóre oferty w sklepie są wyświetlane w zadanych terminach, a więc aby zobaczyć dokładną cenę wyjazdu, należy kliknąć na odpowiedni termin.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące oferty, lub jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi konsultantami. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo z zakładce „Kontakt”.

Macie też Państwo możliwość skorzystania z indywidualnej oferty wystarczy do nas napisać i opisać gdzie i kiedy chcielibyście się wybrać a my przedstawimy i dopasujemy dla Was najlepszą ofertę.

WAŻNA INFORMACJA

Wypełnienie formularza rezerwacyjnego oznacza chęć zgłoszenia zakupu wycieczki, biletu, przejazdu i nie jest równoznaczne z obowiązkiem zapłaty do czasu otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji, na której wskazane są warunki płatności. Wypełniając formularz zgłaszają Państwo chęć zainteresowania ofertą i chęć rezerwacji.

Serdecznie zachęcamy do wypełniania formularzy przy ofertach, jednocześnie informujemy, że stałej rezerwacji dokonujemy dopiero, gdy otrzymamy odesłaną umowę i zaksięgujemy wpłatę zaliczki. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.

'Kup On-line'

Po prawej stronie naszej strony można, nie ruszając się sprzed ekranu komputera, kupić bilety lotnicze i autokarowe, zarezerwować hotel, ubezpieczyć się lub zakupić kartę młodzieżową. By to zrobić należy kliknąć w interesujący Państwa baner. Zostaną Państwo poprowadzeni krok po kroku przez rezerwację.

W razie gdy, z jakiegoś powodu, nie chcą Państwo rezerwować on-line zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zawsze mogą też Państwo przyjść bezpośrednio do naszego biura - doradzimy i dokonamy rezerwacji w Państwa imieniu.

Agencja Kreatywna Ozon strony internetowe www kreacja identyfikacja wizualna logotypy logo lublin warszawa kraków wroclaw poznan