Livigno 17.04-25.04.2020

Apartamenty Livigno *** WŁOCHY – Livigno FREESKI
Wyjazd autokarem ze Szczecina

Termin: 17.04-25.04.2020
Cena od 1790 PLN/os

Położenie i warunki narciarskie: Livigno. To miasteczko z czterech stron otoczone górami, tuż przy granicy Włosko-Szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras (15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich ) Poza tym miejsce to pełne jest wolnocłowych sklepów, barów, restauracji, dyskotek – słowem wszelkich rozrywek dla narciarzy pragnących zrelaksować się wieczorem.
Zakwaterowanie: Apartamenty Livigno – Znajdują się w niewielkich, prywatnych budynkach w Livigno (po kilka, kilkanaście apartamentów w każdym) należących do Włoskich rodzin – które osobiście opiekują się apartamentami – co sprawia że są one przyjemnie urządzone i dobrze utrzymane. Położone są 50-350 m od wyciągów (skibuss 50-150 m od rezydencji). Apartamenty w Livigno to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, ludzi młodych i wszystkich tych, którzy cenią sobie niezależność od hotelowych rozkładów posiłków. Wszystkie apartamenty wyposażono we w pełni wyposażony aneks kuchenny (naczynia, sztućce itp.), posiadają także telewizory, urządzone są w praktyczny i funkcjonalny sposób.
Podróż: Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, Wi-Fi.Limit bagażu ‘autokarowego’ na jednego uczestnika: 1 torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg. Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie limitów. Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych prosimy Was o pakowanie się do miękkich toreb, a nie do walizek ze stelażem czy typu „skorupa”. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków.

Cena obejmuje

Cena nie obejmuje

7 noclegów w wybranym apartamencie
– przejazd autokarem klasy komfort
(dojazd własny: zniżka 250 zł/os)
– ubezpieczenie KL, NNW, opcja sporty zimowe

– Skipass 6 dni Livigno

– Opiekę rezydenta/pilota

Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję ok.150 €/apart.

– Taksy klimatycznej 1,25 €/os./dzień

– Ubezpieczenia Ski we własnym okresie bądż ok. 60 zł/os

– Kaucję zwrotną za skipass- 5 euro/os

– Opcjonalnie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

– Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

– sprzątanie końcowe – ok. 50-80 EUR/apt

UWAGA: Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu 3 gwiazdkowym w tej samej okolicy (pokoje 2,3 osobowe), koszt ok 450 euro/os ze skipasem i śniadaniami.