biuro podróży last minute wycieczki
biuro podróży
szybki kontakt biuro podróży Greland Tour

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Szczecin

SALON SPRZEDAŻY:
Aleja Wojska Polskiego 14
70-471 Szczecin

tel.     (91) 434-51-35
tel. kom 881 345 135

tel/fax (91) 434-51-35
biuro@grelandtour.com.pl

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Słupsk

ul. Tuwima 12
(obok drogerii Rossmann)
76-200 Słupsk

tel. (59) 840-19-99
fax (59) 840-19-99
slupsk@grelandtour.com.pl

Mediterranea

Przykładowy program wyjazdu:

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Chorwacji.

Dzień 2
W godzinach porannych przyjazd do Parku Narodowego Jeziora Plitwickie, zwiedzanie. Następnie przejazd do Jablanca, przeprawa promowa na Wyspę Rab. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie wyspy i miasta Rab, miejscowości o bardzo długiej i bogatej historii, założonej wraz z portem na rozkaz cesarza Oktawiana. Obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji, zwiedzanie miasta: rejs statkiem turystycznym słynnymi kanałami do placu św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień obok Pałacu Dożów, przez plac św. Marka do Ponte Rialto. Przejazd w okolice Rimini, zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do San Marino. spacer trasą turystyczną poprowadzoną przez najstarszą republikę świata, podczas której będzie można zobaczyć średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Twierdza la Rocca o Guaita. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na Lazurowe Wybrzeże, po drodze zwiedzanie Monte Carlo: m.in. słynne Grand Casino. Czas wolny. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do Grasse, miasta perfum: zwiedzanie Muzeum Perfum Fragonard (możliwość zakupów po bardzo atrakcyjnych cenach), następnie przejazd wokół Kaninu Verdon wpisanego na listę UNESCO. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

Dzień 8
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd Cannes, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej, spacer po mieście: dzielnica Le Suquet, promenada la Croisette, Pałac Festiwalowy oraz chodnik z odciskami dłoni gwiazd. Następnie przejazd do Nicei: spacer po starym mieście i Promenade des Anglais. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 9
Powrót w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:

  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Ubezpieczenie KL i NNW
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie
  • Opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA:

  • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego

UWAGI:

  • Program jest ramowy. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
  • Cena skalkulowana jest na 40 osób pełnopłatnych.

CENA

  • od 1899 PLN / osoba
Agencja Kreatywna Ozon strony internetowe www kreacja identyfikacja wizualna logotypy logo lublin warszawa kraków wroclaw poznan