biuro podróży last minute wycieczki
biuro podróży
szybki kontakt biuro podróży Greland Tour

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Szczecin

SALON SPRZEDAŻY:
Aleja Wojska Polskiego 14
70-471 Szczecin

tel.     (91) 434-51-35
tel. kom: 881 345 135

tel/fax(91) 434-51-35
biuro@grelandtour.com.pl

Michał GG
,
Natalia GG

Biuro Podróży
GRELAND TOUR - Słupsk

ul. Tuwima 12
(obok drogerii Rossmann)

76-200 Słupsk

tel. (59) 840-19-99
fax (59) 840-19-99
slupsk@grelandtour.com.pl
Paweł GG
  ,  Monika GG

Norwegia

Przykładowy program wyjazdu:

Dzień 1
Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd do Rostocku, zaokrętowanie na prom do Gedser, rejs do Danii. Następnie przejazddo Kopenhagi, zwiedzanie: Syrenka Kopenhaska, dzielnica Nyhavn, spacer deptakiem Stroget, zmiana warty przed pałacem królewskim. W godzinach wieczornych przejazd przez Danię i Szwecję do Oslo.

Dzień 2
W godzinach porannych przyjazd do Oslo, spacer po mieście: Parlament, Katedra, Pałac Królewski, Zamek Akershus, Park Frogner z rzeźbami Vigelanda. W godzinach popołudniowych przejazd w okolice miasta Gjovik. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Andalsnas, po drodze przejazd drogą zwaną "Drabiną Troli" prowadzącą przez góry i dolinę Romsdal. Po drodze widok na największą pionową skałę w Europie. Wycieczka statkiem po fiordzie Geiranger z licznymi wodospadami. Rejs do Hellesylt. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd przez Stryn, Loen oraz Olden w stronę lodowca. Wejście na "jęzor" lodowca Briksdalsbreen, spacer po Parku Narodowym Jostedalsbreen. Następnie przejazd w okolice miasta Sogndal. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie. Wycieczka statkiem z Kaupanger do Gudvangen. W czasie rejsu podziwianie fiordów Sognefjord, Aurland oraz Noeyorfjord. Następnie przejazd do Flam i wycieczka kolejką widokową na trasie Flam-Myrdal-Flam. Wyjazd z Norwegii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do Goeteborga.

Dzień 6
Przyjazd do Goeteborga w godzinach porannych, spacer po mieście: Stare Miasto, kościół rybny.Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych. Przejazd do Gedser. Rejs promem do Rostocku. Dalszy przejazd do Polski.

Dzień 7

Powrót w godzinach porannych.

CENA ZAWIERA:

  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Ubezpieczenie KL i NNW
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie
  • Opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA:

  • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.
  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego.

UWAGI:

  • Program jest ramowy. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
  • Cena skalkulowana jest na 40 osób pełnopłatnych.

CENA

  • od 1869 PLN / osoba
Agencja Kreatywna Ozon strony internetowe www kreacja identyfikacja wizualna logotypy logo lublin warszawa kraków wroclaw poznan