Dubaj ZIMA 2022

Pakiet 6 nocy Dubaj ZIMA oferta ważna do 30 kwietnia 2022.
Oferta dla klientów indywidualnych oraz grup.

Dzień 1: Przyjazd
Po przylocie spotkanie z naszym przedstawicielem, transfer do Twojego hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny na relaks, nocleg.

Dzień 2: Wycieczka po Dubaju
Po śniadaniu wyjazd z hotelu o 9:30 na wycieczkę po Dubaju. Zobaczymy zarówno nowe, jak i stare części Dubaju. Wycieczka zaczyna się w światowej sławy Hotelu Atlantis położonym na Palm Jumeirah, sztucznej wyspie, którą można dostrzec z kosmosu. Zobaczymy jeden z 7-gwiazdkowych hoteli na świecie, Burj Al Arab. Idąc dalej, zobaczymy wykwintny meczet Jumeirah, kulturalny punkt orientacyjny Dubaju. Następnie odwiedzimy Dom Zjednoczenia, gdzie podpisano w 1971 roku traktat o utworzeniu Zjednoczonych Emiratów.
Obiad w lokalnej restauracji w pobliżu Dubai Frame, elementem
cudownej architektury, którą szczyci się miasto. Dwie pionowe
wieże o wysokości 150 metrów połączone mostem o powierzchni 100 m kwadratowych. Znajduje się tu muzeum i galeria, w której można zobaczyć rozwój Dubaju od prostej wioski rybackiej do ultranowoczesnego miasta jakim jest dzisiaj z wykorzystaniem zdjęć i zaawansowanej technologii. Po wizycie w muzeum przejazd windą na most, aby podziwiać panoramę miasta. Z jednej strony jest uroczy stary Dubaj, a z drugiej nowoczesny nowy Dubaj.

Dzień 3: zakupy w centrum handlowym Dubai Mall, 124 piętro Burdż Chalifa i pokaz fontann muzycznych.
Po śniadaniu udajemy się do Downtown Dubai, gdzie znajdują się rekordowe w świecie: największe centrum handlowe Dubai Mall, najwyższy budynek świata Burdż Chalifa, najwyższe i najwspanialsze tańczące fontanny i największe akwarium. Podziwiamy panoramę Dubaju 360 stopni ze 124 piętra Burdż Chalifa po czym udajemy się na zakupy i czas wolny w centrum handlowym Dubai Mall.

Dzień 4: Cudowny Ogród i Globalna Wioska
O 13:00 udamy się do Dubai Miracle Garden, w którym znajduje się
mnóstwo kwitnących kwiatów we wspaniałych wzorach, wiele wyrastających na spektakularnych kształtów konstrukcjach.
Kwiatowa ściana Miracle Garden o wysokości 3600 stóp wpisana jest do Księgi Rekordów Guinnessa jako najdłuższa kwiatowa ściana świata.
O 16:00 udamy się do światowej sławy Global Village, projekt znany z największych atrakcji turystycznych, kulturalnych i rozrywkowych. Globalna Wioska to świetne miejsce na rozrywkę odwiedzane przez ponad pięć milionów osób co roku. The Global Village gromadzi najlepsze oferty kulturalne za pośrednictwem 32 gigantycznych stoisk i pawilonów reprezentujących ponad 75 krajów z różnymi kulturami. Jedzenie, pamiątki, zakupy, przejażdżki i emocje sprawiają, że jest to kosmopolityczne i różnorodne doświadczenie dla wszystkich gości. Global Village powstała jako inicjatywa podkreślająca kulturowy aspekt Dubaju i
kosmopolityczna mieszanka. Należy pamiętać, że Global Village jest atrakcją sezonową, otwartą tylko w okresie zimowym od października 2021 do kwietnia 2022.

Dzień 5: Wycieczka po Szardży i Adżmanie oraz rejs po marinie dau.
Po śniadaniu w hotelu wyjazd do dwóch miast w północnej części ZEA – Sharjah i Ajman. Ta wycieczka rozpoczyna się wizytą w Sharjah powszechnie znanej jako kulturalna stolica Emiratów. Główne atrakcje, które obejmie to m.in. Qanat Al Qasba, Meczet Króla Fajsala, Centralny suk, promenada Sharjah i kilka innych. Następnie malownicze miasto Ajman, z muzeum mieszczącym kulturowe i unikatowe artefakty oraz spektakularną plażą. 2-godzinny rejs z klasą po weneckim stylizowanym kanale zachwyci Ciebie i Twoich bliskich. Poznasz Dubaj z najbardziej nieoczekiwanych stron przy degustacji dań kuchni międzynarodowej z bezpłatnym napojem i rozrywką zorganizowaną na statku.

Dzień 6: Desert Safari z kolacją BBQ
Wyjazd o 15:00 z hotelu na pustynne safari. Wycieczka na pustynię
oferuje prawdziwą przygodę we wspaniałych piaskach Emiratów.
To safari w sercu pustyni, urozmaicone przejazdem kolejką górską po zdumiewających wysokich wydmach. Po podziwianiu zachodu słońca przebrani w lokalne stroje spędzimy wieczór w obozie Beduinów delektując się arabskimi słodyczami, poznamy rolę sokołów w lokalnym życiu i “hubbly-bubbly”- malowanie henną. Pyszna kolacja BBQ z grillowanymi specjałami przygotowanymi na miejscu oraz przekąski, sałatki i słodycze. Na koniec spróbujemy tańczyć z tancerką brzucha, w rytm bębnów arabskich. Powrót do hotelu o 21:30.

Dzień 7.
Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Przelot powrotny.

Cena obejmuje:
– 6 noclegów w hotelu
– Codzienne śniadanie w formie bufetu
– Transfery w obie strony na lotnisko
– Wycieczka po Dubaju
– Wycieczka po Dubaju
– Pokaz fontanny muzycznej
– Wizyta w Burdż Chalifa na 124 piętrze
– Zakupy w centrum handlowym w Dubaju
– Wycieczka do cudownego ogrodu
– Wycieczka do globalnej wioski
– Wycieczka po Szardży i Adżmanie
– Rejs Marina Dau z kolacją
– Pustynne safari z kolacją z grilla
– obsługę przewodników miejscowych po angielsku (przewodnik po polsku na potwierdzenie w zależności od ilości osób i terminu)

PAKIET ZIMOWY WAŻNY DO 30 KWIETNIA 2022
Ceny od:
850 EUR/os w pokoju 2 osobowym, Hotel 4*
1195 EUR/os w pokoju 1 osobowym, Hotel 4*
1020 EUR/os w pokoju 2 osobowym, Hotel 5*
1495 EUR/os w pokoju 1 osobowym, Hotel 5*
Zniżki dla dzieci na zapytanie.
4-gwiazdkowe opcje hotelowe: Hyatt Place Dubai, Hilton Garden Inn, Wyndham Dubai Marina, TYRP by Wyndham, Marina Byblos Hotel, First Central Suites lub podobny
5-gwiazdkowe podstawowe opcje hotelowe: Crowne Plaza Dubai, Radisson Blu Dubai Waterfront, Millenium Plaza Hotel, Canal Central Hotel lub podobne

Cena nie obejmuje:
– biletów lotniczych: aktualne ceny od 1800 do 4000 PLN/os w zależności od przewoźnika i miejsca oraz daty wylotu – oferujemy wyloty z Warszawy, Krakowa lub Berlina.
– transferu na lotnisko wylotu
– ubezpieczenia (proponujemy rozmaite warianty KL, NNW, OC, od Kosztów Rezygnacji włącznie z ryzykiem zachorowania na COVID i kwarantanny)
– składki na TFG i TFP

Prosimy o składanie zapytań poprzez poniższy formularz kontaktowy, mailowo, lub telefonicznie.

Mail: biuro@grelandtour.com.pl
Telefony: 91 434 51 35, 881 345 135, 501188673