Residence Cielo Aperto*** Monte Bondone

Residence Cielo Aperto*** Monte Bondone, Włochy

Położenie i warunki narciarskie:
Teren narciarski Monte Bondone jest słonecznym, naturalnym tarasem z widokiem na czarującą panoramę Dolomitów, doliny Adige i Trydentu, tętniącego życiem miasta o bogatej historii i kulturze, z jednym wspaniałym centrum historyczne ożywione charakterystycznymi wydarzeniami i manifestacjami, takimi jak np. jarmark bożonarodzeniowy.
Teren narciarski Monte Bondone oferuje bardzo szerokie stoki, idealne do zaspokojenia potrzeb wszystkich narciarzy, z możliwością jazdy na nartach o powierzchni 70 hektarów i nowoczesnym systemem naśnieżania.
Gran Pista” o długości 4 km i różnicy wzniesień ponad 800 metrów gwarantuje narciarzom silne emocje poprzez drzewa iglaste i brzozy i jest obsługiwany przez nowy czteroosobowy wyciąg krzesełkowy „Rocce Rosse”, który wszedł do rankingu 100 najlepszych tras narciarskich na świecie.
Kolejnym nowoczesnym obiektem na terenie narciarskim Monte Bondone jest sześciomiejscowa kolej krzesełkowa Montesel.
Nowy Snow Park Monte Bondone, jeden z najlepszych w Alpach, z Jumps, Rails i Snowcross, gości spektakularne ewolucje entuzjastów freestyle i był domem dla ważnej edycji Zimowej Uniwersjady 2013 w 2013 roku. Działa również w nocy.
Teren narciarski Paganella leży na płaskowyżu, sprawia to iż jest to jedna z najbardziej widokowych stacji narciarskich, krajobrazy naprawdę zapierają tutaj dech w piersiach a góry tworzą niesamowite kształty. Tras narciarskich jest to około 60 km, poprowadzono je do około 2.200 m nad poziom morza i są obsługiwane przez nowoczesną sieć wyciągów (zupełnie nie ma tutaj orczyków). Trasy to głównie czerwone i niebieskie (jest i kilka czarnych), długie i widokowe zjazdy dochodzą nawet do 7 km długości. Wiele tras przygotowano dla dzieci a na stokach znajdziecie tutaj wiele restauracji i pubów z muzyką. Zaletą jest też fakt że poza okresem noworocznym jest tutaj zupełnie pusto, nie tylko nie ma kolejek do wyciągów ale i często można znaleźć się samemu w otoczeniu gór.
Teren narciarski Folgaria to przede wszystkim świetnie przygotowane i w znacznej mierze sztucznie naśnieżone trasy. Przeważają tu niebieskie i czerwone nartostrady, idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Wraz z dużą ilość funparków dla dzieci, Folagria pretenduje do miana jednego z najbardziej przyjaznych rodzinom regionów narciarskich we Włoskich Alpach. Folgaria posiada nowoczesny system wyciągów, który imponuje szybkością i przepustowością, dzięki czemu już w kilka chwil po udanym zjeździe możemy znaleźć się na szczycie gotowi do dalszego szusowania. Krajobraz rozciąga się tu od dolomitów Brenda przez grupę górską Adamello, aż po szczyt Marmoladda co daje niezapomniane wrażenia estetyczne. Dowodem na to jest fakt, że w niezależnym rankingu Touring Club Italiano, Region Folgaria zajął pierwsze miejsce ze względu na jakość wyciągów i walory środowiska w całych Włoszech.
Skipass wliczony w cenę: Monte Bondone 6 dni – pozwala on na korzystanie wyciągów w całym ośrodku Monte Bondone przez  6 dni spośród których 1 dzień można też skorzystać z wyciągów w Paganelli oraz 1 dzień w Folgarii.
WAŻNE: z uwagi na ograniczenia cowidowe karnet narciarski może być ważny tylko na stację Monte Bondone. W takim przypadku nie będzie przysługiwała żadna rekompensata.

Opis obiektu
Residence Cielo Aperto znajduje się na Monte Bondone, na wysokości 1650 m n.p.m. i oferuje wspaniały widok na góry Brenta. Obiekt charakteryzuje się wyjątkową lokalizacją – w bezpośrednim sąsiedztwie stoków i ok. 100 metrów od wyciągów narciarskich oraz snowparku. Na terenie kompleksu znajdziecie kryty basen, narciarnię oraz saunę.

Studio MONO dla maksymalnie 2 osób: pokój dzienno-sypialny, aneks kuchenny, prysznic, WC, TV. Sprzątanie końcowe – opłata 40 Euro
Studio MONO dla maksymalnie 4 osób: pokój dzienno-sypialny, aneks kuchenny, prysznic, WC, TV, taras, Sprzątanie końcowe – opłata 40 Euro
Apartament BILO dla maksymalnie 4 osób: pokój dzienny, aneks kuchenny, taras, przysznic,WC, TV, sypialnia. Sprzątanie końcowe – opłata 45 Euro
Apartament TRILO dla maksymalnie dla 6 osób: pokój dzienny, aneks kuchenny, taras, prysznic, WC,TV, 3 sypialnie. Sprzątanie końcowe: opłata  50 Euro

Terminy: 19.03-26.03.2022

Cennik (dojazd własny)

Rodzaj apartamentu

Cena/osoba/EUR

MONO 2

466,00

MONO 3

424,00

BILO 3

459,00

BILO 4

417,00

TRILO 4

452,00

TRILO 5

417,00

TRILO 6

396,00

Ceny podane w tabelce są cenami w EURO za osobę

Cena obejmuje:
– 7 noclegów w wybranym apartamencie,
6 dni karnet narciarski Monte Bondone,
ubezpieczenie pełne ubezpieczenie PZU KL (80000 PLN), NNW (10000 PLN), OC z kosztami ratownictwa (100000 PLN) oraz ochronę ubezpieczeniową na wypadek nagłego zachorowania na COVID-19,
opiekę pilota/przewodnika po ośrodkach narciarskich,
– zużycie prądu/gazu/wody,
– sprzątanie końcowe

Cena nie obejmuje:
– opłaty klimatycznej – ok. 1,50 Euro/os./dzień (dla osób powyżej 14 roku życia),
– sprzątania końcowego apartamentów,
– wyżywienia,
-depozyt zwrotny (płatność tylko kartą kredytową) – 100 euro/apartament

Dopłaty opcjonalne:
– pościel – 8,5 euro/osoba,
– ręczniki – 8,5 euro/osoba,
– basen (za opłatą na miejscu),
– garaż – 5 euro/dzień,
– pobyt z małym zwierzęciem – 56 euro/pobyt

Prosimy o składanie zapytań poprzez poniższy formularz kontaktowy, mailowo, lub telefonicznie.

Mail: biuro@grelandtour.com.pl
Telefony: 91 434 51 35, 881 345 135, 501188673