SPŁYW KAJAKOWY REGA

Rega jest jednym z najładniejszych szlaków kajakowych północnej Polski Jest czwartą pod względem długości (po Wiśle, Odrze i Pasłęce) rzeką w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku.

Program zwiedzania:
08.00 – zbiórka uczestników w Szczecinie i wyjazd.
09.30-11.00 – po przyjeździe krótkie szkolenie kajakowe przeprowadzane przez doświadczonego instruktora kajakarstwa, przydział kajaków i sprzętu.
11.00-16.00- spływ
16.00-17.00- obiad
17.00- wyjazd w drogę powrotną
18.00- przyjazd do Szczecina. Zakończenie imprezy.

Zbiórka uczestników imprezy w Szczecinie ok. godziny 08.00 i wyjazd na spływ. Po przyjeździe ok. godziny 09.30 odprawa z instruktorem, przydział kajaków i sprzętu. Na miejscu są toalety, miejsce ogniskowe i pole namiotowe; wydajemy sprzęt robimy odprawę kajakową i udzielamy instrukcji odnośnie bezpieczeństwa i technik pływania w kajaku.
Rozpoczęcie spływu godz: 10:30-11:00. Dla początkujących proponujemy dwie trasy.
Oferta pierwsza – trasa krótka – spływ rzeką Rega, trasa 9km (ok. 2-2,5h) spokojny malowniczy charakter rzeki z niewielka ilością przeszkód na trasie spływu, idealny dla rodzin z dziećmi. (piknik przy ognisku – zapewniamy drewno na ognisko, kijki do pieczenia kiełbasek, kiełbasę, chleb, musztardę, ketchup, serwis kawowo-herbaciany, dostęp do sanitariatów itp. – cena 20 PLN/os.).

Oferta druga – trasa długa – spływ rzeką Rega trasa 20km (ok 5-6h.). Spokojny malowniczy i zmienny charakter rzeki, małe jeziorko zaporowe na trasie, z niewielką ilością przeszkód, 2 elektrownie na których trzeba przenieść kajaki brzegiem, na trzeciej elektrowni meta spływu.

Zakończenie spływu w ok. godziny 16:00. Obiad w MC Donald’s lub innym obiekcie gastronomicznym. O godzinie 17.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Szczecina ok. godziny 18.00. Zakończenie imprezy.

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem na miejsce spływu i z powrotem;
– stabilne kajaki polietylenowe Perception Vista z regulowanymi fotelami i podnóżkami o doskonałych właściwościach nautycznych;
– transport kajaków na spływ i powrotny po jego zakończeniu;
– wybór trasy spływu i kilka map szlaku kajakowego;
– szkolenie kajakowe przeprowadzane przez doświadczonego instruktora kajakarstwa;
– opiekę ratownika/przewodnika;
– ubezpieczenie NNW

Cena nie obejmuje:
– wyżywienia;
– wydatków osobistych

Istnieje możliwość organizacji ogniska po zakończeniu spływu w bazie kajakowej w Resku (przy pierwszej wersji spływu). Przygotowujemy drewno na ognisko, kijki do pieczenia kiełbasek, kiełbasę, chleb, musztardę, ketchup, serwis kawowo-herbaciany, dostęp do sanitariatów itp. – cena 20 PLN/os. Również możemy zaproponować uczty grillowe bez limitowanych porcji: (karkówka, filet z kurczaka, kiełbasa, kaszanka po kapitańsku, surówki, sos czosnkowy, ketchup, musztarda, chleb, serwis kawowo-herbaciany, dostęp do sanitariatów. – cena 60 PLN/os.

CENA:
od 230 PLN/osoba

Zapisz się