Wyspa Thassos

Wyspa Thassos leży na Morzu Egejskim w odległości 12 km od stałego lądu i jest najdalej na północ położoną zamieszkałą wyspą grecką. Od północnej strony charakteryzują ją liczne lasy i piękne piaszczyste plaże od południa zaś klifowe wybrzeże pełne zatok i podwodnych jaskiń będących rajem dla płetwonurków. Wielkim skarbem Thassos są olbrzymie pokłady białego marmuru z którego ta wyspa ta jest zbudowana oraz co dla turystów najważniejsze wspaniałe plaże ze złotym, delikatnym piaskiem. Thassos jest też idealnym miejscem do odpoczynku. Wciąż niewielka ilość turystów, piękne okolice, gościnność Greków traktujących turystów wyjątkowo gościnnie stawiają tą wyspę na szczycie najbardziej atrakcyjnych miejsc w Grecji.

Nasze obiekty hotelarskie na wyspie Thassos (dojazd autokarem, wyloty z Warszawy oraz Krakowa):
Willa Olga Christina 
Willa Aiolos
Willa Liolios
Willa Margarita
Willa Herih

Wycieczki fakultatywne

Thassos Liman (ok.25 euro)
Zwiedzanie największego miasta na wyspie, Możliwość zakupów na miejscowych targach i w licznych sklepikach.

Dookoła Wyspy (ok. 30 euro)
Całodzienna wycieczka autokarem w czasie której odwiedzimy najpiękniejsze miejsca na wyspie: Zalew Aliki, klasztor Archengelou, miasto Limenaria.

Piracki Rejs (ok. 30 euro)
Bardzo popularny rejs wzdłuż pięknego wybrzeża, degustacja miejscowych potraw oraz niezapomniane wrażenia !

Wieczór Grecki (ok. 25 euro)
Kolacja na którą składają się tradycyjne potrawy greckie miejscowe wino. Nieodłącznym elementem jest występ zespołu folklorystycznego przeradzający się we wspólną zabawę przy dźwiękach greckiej muzyki.

UWAGA: Ceny wycieczek fakultatywnych są podane w przybliżeniu, a ich realizacja może być uzależniona od liczby chętnych. 

MASZ PYTANIA? CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!