Zima 2021/2022

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej oferty zimowej 2020/2021 w Szwajcarii, która jako jedyna nie zamknęła stoków. Jesteśmy przekonani, że Szwajcaria wpisała się na stałe jako wyjątkowo przyjazny i atrakcyjny kraj dla naszych turystów. Już dziś zapraszamy na wycieczki objazdowe w okresie letnim oraz na kolejny sezon zimowy 2021/2022, w którym nie zabraknie specjalnych ofert promocyjnych.

Liczymy, że pozostałe kraje również otworzą swoje stoki i będziemy mogli zaprosić Państwa na narty i snowboard do Włoch, Austrii, Francji czy Andory, które tradycyjnie znajdują się w naszej ofercie. Ponadto wprowadzamy ofertę specjalną na marzec 2022 – Ski Safari w Stanach Zjednoczonych, gdzie odwiedzimy najlepsze stacje narciarskie Arizony w Górach Skalistych oraz w Yutach wraz ze wspaniałymi Parkami Narodowymi. (więcej-> kliknij tu). 

Dzięki licznym kontaktom utrzymywanym online z naszymi partnerami pomimo epidemii przygotowujemy oferty specjalne na otwarcie sezonu narciarskiego w grudniu 2021.

INFOLINIA 881345135